TOP LATEST FIVE رنگ چوب URBAN NEWS

Top latest Five رنگ چوب Urban news

Top latest Five رنگ چوب Urban news

Blog Article

رنگ چوب

یک پیشنهاد ساده اما کارآمد، برای از بین بردن خراشیدگی های کم چوب استفاده از گردو می‌باشد. مغزگردو را روی قسمت خراشیده بکشید تا چربی گردو جذب چوب شود و خراشیدگی از بین برود و بعد با یک دستمال، اطراف آن را تمیز کنید.

از جوهر رنگ می توان به عنوان رنگدانه برای لاک ها و وارنیش های شفاف استفاده کرد.

کابینت قهوه ای ونگه، پارکت ونگه، دیوار پوش ونگه و لمینیت ونگه از متداول ترین کاربردهای این چوب به شمار می آیند. چوب ونگه به شکل روکش، لایی، الوار و پروفیل های مکعبی و خراطی شده وجود دارد که می توانید مطابق نیازتان، هر کدام را که مد نظر دارید خریداری کنید.

فقط توجه کنید رنگ ماژیک هم رنگ چوبتان باشد. اگر ماژیک در دسترستان نیست همچنین با پاستل (مداد شمعی) هم می شود تا حد خوبی خراش ها را بپوشانید.

اشتراک گذاری: برچسب ها: الوار ونگهچوب زیورآلاتچوب قیمتیچوب ونگهخرید آنلاین ونگهخرید اینترنتی ونگهخرید چوب wengeخرید چوب آبنوسخرید چوب برای زیورآلاتخرید چوب رزخرید چوب رز پادوکخرید چوب زینتیخرید چوب سیاهخرید چوب قهوه ایخرید چوب معرقخرید چوب منبتخرید چوب ونگهخرید ونگه آفریقاییخرید ونگه خاورانسایت فروش چوبفروش چوب ونگهفروشگاه چوبقیمت ونگه

واقعیت این است که یک رنگ‌ کاری خوب با یک قیمت رنگ کاری مبل مناسب می ‌تواند مبل شما احیا و زنده کند و نمایی نونوار به خانه و زندگی‌تان بدهد که حالا می ‌تواند در روند انجام آن از رنگ ‌های لاتکس و روغنی و آکریلیک و شیری بسته به دکوراسیون خانه شما و نوع سرویس مبلمانتان استفاده شود.

مرحله آماده سازی اولیه خود شامل موارد زیر است که به آن خواهیم پرداخت:

مناسب برای پر‌کردن سوراح و شیارای چوب به نوعی بوم کردن.

در رنگ کاری خود رنگ باید سطح کار کاملاً تمیز و بدون عیب باشد. هم چنین بتونه کاری باید کاملاً هم رنگ چوب باشد و تمامی زدگی ها برطرف شود. در این حالت رنگ کاملا شفاف بوده و زدگی‌های سطح کار کاملا به چشم می آید.

به دلیل جذبالای این روغن برروی چوب از پوسته شدن چوب جلوگیری می‌شود.

۳ قسمت روغن مایع را با یک قسمت سرکه مخلوط کنید. با یک حوله آغشته به این ترکیب روی خش های چوب بکشید تا کاملاً از بین بروند.

لازم است در انتخاب و استفاده از رنگ ترمووود که رنگ چوب فضای خارجی می‌باشد دقت کافی کنید تا علاوه بر ماندگاری سازه و دکوراسیونی شیک و ایده آل را داشته باشید

امیدوارم و سعی می‌کنم که چاره‌دان را دوست داشته باشید و آن را دنبال کنید.

می توانید با سمباده ای که درجه زبری خیلی کمی دارد. اطراف رنگ پریدگی را کمی بسابید، تا وقتی رنگ می‌زنید، حالت گودی و بلندی در اطراف رنگ پریدگی ایجاد نشود.

https://iran-rang.ir/product/%da%a9%d9%84%d8%b1%d8%a7-%d8%a7%d9%be%d9%88%da%a9%d8%b3%db%8c-%d9%82%d8%b1%d9%85%d8%b2-%d8%a8%d8%a7-%d9%87%d8%a7%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b1%da%af%d8%a7%d9%84%d9%86-3-600kg/

جوهر رنگ ها عمدتاً به صورت پودر جامد یا محلول در استون یا الکل عرضه می شوند که به دلیل غلظت بالای رنگ در آنها حتما بایستی با آب یا الکل رقیق شده و بعد استفاده شوند.

مزایای جوهر رنگ :

⁃ تنوع بسیار بالا

⁃ نمایان بودن نقش و نگار چوب

⁃ قابلیت ترکیب با انواع رنگ چوب

معایب جوهر رنگ :

⁃ نداشتن مقاومت در برابر اشعه فرابنفش خورشید UV

⁃ نداشتن مقاومت در برابر نفوذ آب

⁃ نیاز به مهارت حرفه ای برای اجرا

رنگ هنری (دکوراتیو) اکریلیک:
رنگ های اکریلیک اغلب برای پروژه های هنری یا کوچک، مانند نقاشی پرتره روی تخته های چوبی یا بوم نیز استفاده می شوند.

آنها از رنگدانه های معلق در امولسیون پلیمری اکریلیک و روغن های سیلیکونی، نرم کننده ها، تثبیت کننده ها، کف زداها یا صابون های فلزی تشکیل شده اند.

علت سریع خشک شدن بیشتر رنگ های اکریلیک این است که معمولاً بر پایه آب هستند، اما زمانیکه خشک شوند در برابر آب مقاوم می شوند. همچنین کاملاً غیر سمی است و به راحتی از دست پاک می شود، بنابراین معمولاً هنگام دست زدن به آن نیازی به پوشیدن دستکش نیست. به غیر خرید رنگ چوب ترموود از غیر سمی بودن، بوی رنگهای اکریلیک تقریباً صفر است و برای افرادی که دارای حساسیت بو یا آلرژی هستند استفاده می کنند.

می‌توانید رنگ‌های اکریلیک را در طیف وسیعی از رنگ‌ها، گزینه‌های تزئینی و دکوراتیو پیدا کنید – بنابراین بسیار همه کاره هستند. علاوه بر این، می توانید به راحتی رنگ ها و پرداخت های سفارشی را با مخلوط کردن رنگ های اکریلیک ایجاد کنید.

Report this page